Меню KDT

Достижения учеников




 



«Жарқын болашақ»  республикалық 
олимпиадасының қалалық кезеңінің жүлдегерлері

 

Тегі, аты,

Сынып

Конкурс атауы

Тақырып

Мұғалімі

Орын

Қанағат Қарлығаш

10 А

«Жас ғалымдар»

«Бала құқықтары»

Солтан Алтай

І

Алатаева Айым

10 Ә

«Тілші-әдебиетшілер»

Қазақ тілі мен әдебиетінен тест

Токпанова Сандуғаш Қайыржанқызы

ІІ

Қабеш

Диас

10 А

«Жазушылар»

Эссе

Байтенова Гулим Жаксылыковна

ІІІ


Робототехника бойынша Республикалық көрмеге қатысқан  оқушылар

2017-2018 оқу жылы

 

Оқушының аты-жөні

сынып/сынып жетекшісі

Жетекшісі

1

Абилев Алтынбек

 

11ә

Текибасова Индира Амановна

 

 

 

 

Шаймерденов Атабек Сулейманович

2

Алтаев Темиржан

 

10а

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

3

Баян Әлихан

10а

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

4

Тастанбеков Батырхан

Махатай Жанболат Нұралыұлы

5

Базаров Нияз

Амантаев Нурлан Амангельдинович

6

Амангелді Құрмет

Нургалиева Куралай Саркеновна

 

 

 

Оқушының аты-жөні

сынып/сынып жетекшісі

Жетекшісі

1

Исимбаева Айгерим

 

10ә

Токпанова Сандугаш Кайыржановна

Кабдулбариев Амангельды Каирович

 

2

Кайредденов Куаныш

 

Махатай Жанболат Нұралыұлы

3

Қайыр Тасқын

 

Хусаинова Гульдана Зияфидденовна

 

 




































Қазақ мектеп-гимназиясы

Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің жеңімпаздары

2017 - 2018 оқу жылы

Қатысушының

аты – жөні

Сынып

Пән

Мұғалімнің

аты – жөні

Қаладағы  орны

Облыстағы орны

1

Қанағат Қарлығаш

10 А

Қазақ тілі мен әдебиеті

Байтенова Гулим Жаксылыковна

І

ІІІ

2

Базарбаева Макпал

11 А

Орыс тілі мен әдебиеті

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

І

ІІІ

5

Болатбек Сабина

9 А

Орыс тілі мен әдебиеті

Жакупова Умутай Акимбаевна

І

І

 

6

Кабулова Айгерим

9 Ә

Орыс тілі мен әдебиеті

Жакупова Умутай Акимбаевна

ІІ

ІІ



Қазақ мектеп –гимназиясы

2017 – 2018 оқу жылы

Қалалық пән олимпиадасының жетістіктері

Іс-шаралар

Қатысқан оқушы

Жауапты мұғалімі

Нәтижесі

Қалалық олимпиада

 

Қазақ тілі бойынша  - 6,      2 алғыс хат

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Айткен Жанель,

8-сынып

Каскирбаева Жадыра Куаталиевна

ІІІ орын

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Талғатов Нұралы,

9-сынып

Агатаева Кенжегуль Жумабековна

ІІ орын

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Қабеш Диас,

10-сынып

Байтенова Гулим Жаксылыковна

ІІІ орын

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Қанағат Қарлығаш,

10-сынып

Байтенова Гулим Жаксылыковна

І орын

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Әмірғали Ақерке,

11-сынып 

Байтенова Гулим Жаксылыковна

ІІІ орын

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Бөкен Гүлдана,

11-сынып

Байтенова Гулим Жаксылыковна

І орын

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Кабенов Нұрали,

11 -сынып

Агатаева Кенжегуль Жумабековна

Алғыс хат

Қазақ тілі пәнінен,  2017 ж

Мырзағалиева Айдана,

8-сынып

Ешкен Жансулу Меркеевна

Алғыс хат

І орын – 2

ІІ орын – 1

ІІІ орын – 3

Алғыс хат – 2

Орыс  тілі бойынша  - 10

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Жумабаева Алина,

8-сынып

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

ІІІ орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Найман Айдана,

8-сынып

Табульденова Зауреш Каиржановна

 ІІ орын

 

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Болатбек Сабина,

9-сынып

Жакупова Умутай Акимбаевна

І орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Кабулова Айгерим, 9-сынып

Жакупова Умутай Акимбаевна

ІІ орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Темірбек Дарина,

9-сынып

Табульденова Зауреш Каиржановна

ІІ орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Асанова Айгерим, 10-сынып

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

ІІ орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Базарбаева Макпал, 11-сынып

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

І орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Калыкова Едана,

10-сынып

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

ІІІ орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Бердыбаева Зарина, 11-сынып

Негметжанова Гульжан Зейнуллиновна

ІІ орын

Орыс тілі пәнінен,  2017 ж

Сыздыкова Сымбат, 11-сынып

Жакупова Умутай Акимбаевна

ІІІ орын

І орын – 2

ІІ орын – 5

ІІІ орын – 3

Алғыс хат – 0

Ағылшын тілі бойынша - 0

Ағылшын тілі пәнінен,  2017 ж

-

-

-

Тарих, құқық бойынша – 2,   1 алғыс хат

Қазақстан тарихы,  2017 ж

Байжиенова Айгерім, 11-сынып

Рамазанова Сауле Колымжаевна

ІІІ орын

Қазақстан тарихы,  2017 ж

Бүркітбаева Диана, 11-сынып

Рамазанова Сауле Колымжаевна

ІІІ орын

Қазақстан тарихы,  2017 ж

Жантаева Жұлдыз, 11-сынып

Текибасова Индира Амановна

Алғыс хат

 

Жаратылыстану бағыты бойынша – 3, 2 алғыс хат

Биология пәні бойынша – 4, 1 алғыс хат

Биология пәнінен,  2016 ж

Мухаметсагиева Айдана,

11-сынып

Ескендирова Анар Зиятовна

ІІІ орын

Биология пәнінен,  2016 ж

Беккожина Сабина,

10 - сынып

Ескендирова Анар Зиятовна

ІІ орын

Биология пәнінен,  2016 ж

Есенбергенова Ғибадат,

11 -сынып

Ескендирова Анар Зиятовна

ІІІ орын

Биология пәнінен,  2016 ж

Ерғали Дильназ,

10-сынып

Ескендирова Анар Зиятовна

Алғыс хат

Биология пәнінен,  2016 ж

Тукенова Зауре,

11 - сынып

Ескендирова Анар Зиятовна

Алғыс хат

І орын – 0

ІІ орын – 1

ІІІ орын – 2

Алғыс хат – 2

 

География пәні бойынша – 0

География пәнінен,  2017 ж

-

-

-

 

Химия пәні бойынша – 0

Химия пәнінен,  2017 ж

-

-

-

 

    Математика, физика және информатика пәні бойынша – 0

Физика пәнінен,  2017 ж

-

-

-

 

 

Жалпы қорытындысы

 

І орын

ІІ орын

ІІІ орын

Алғыс хат

4

7

8

4

 

21 орын, 5 алғыс хат

 


 

 

2016-2017

2017-2018

Алғыс хат,

2017

Алғыс хат,

2018

Қазақ тілі

10

6

 

2

Орыс тілі

7

10

 

 

Ағылшын тілі

0

0

 

 

Қазақстан тарихы

0

2

2

1

Биология

4

3

1

2

Химия

0

0

1

0

География

1

0

 

 

Математика

0

0

 

 

Физика

1

0

1

0

Информатика

0

0

 

 

Жалпы

23

19

5

4

 

     

Пәндік олимпиада 2 жылдық көрсеткіш

8-11 сыныптар

 

2016-2017

2017-2018

Қатысушы саны

72

80

Жүлдегерлер

23

21

І орын

4

4

ІІ орын

7

7

ІІІ орын

12

10

Алғыс хат

5

5

 

 

Директордың ҒӘЖ орынбасары А.Е.Есенгалиева

Дарынды балалармен жұмыс.

  1. Республикалық Мағжан оқуларының «Өлең - менің Шолпаным, Айым, Күнім» номинациясының ІІІ орын иегері, Еркін Әдия,  6 «Ә» сынып, Жетекшісі:  Солтан Алтай
  2. Балғабай Мухаммаддин Абзалұлы, Иордания елінің Амман қаласында өткен халықаралық менталды арифметика сайысында, І орын иеленді. 4 «В» сынып Жетекшісі: Нургалиева К.С.
  3. Уальбекова Самал  «Тіл – тұнық ойдың кәусары» атты облыстық байқаудың қалалық кезеңі  Алғыс хат иегері, 11 «А» сынып,  Жетекшісі: Байтенова Г.Ж.

 

 

Қалалық «Зерде» ғылыми жоба жүлдегерлері

1.Шабден Малика- 3-сынып, медицина –1 орын, жетекшісі: Кулмаганбетова Т.С.

2.Қайса Қайсар - 3- сынып, экология -3 орын, жетекшісі: Мусина Н.Н.

3.Исенов Тимур – 4-сынып,орыс тілі –1 орын, жетекшісі: Валеева Б.Е. - «Үздік жетекші»

4.Сериков Даниял– 4-сынып,орыс тілі –2 орын, жетекшісі: Валеева Б.Е. - «Үздік жетекші»

5.Сабитов Жанбота - 6-сынып, математика -3 орын, жетекшісі: Балаганова Н.К.

6.Рашид Тамирлан, Сулейменов Алихан–номинация иегерлері, 6-сынып, математика, жетекшілері:Балаганова Н.К., Калыкова А.М

«Зерде» -10 жоба ішінен І орын – 2; ІІ орын – 1; ІІІ орын – 2; номинацияға ие болғандар – 2 жоба;

 

         «Ертегілер әлемінде» халықаралық  марафоны – Шағын орталық тәрбиеленушілері -26, даярлық сынып оқушылары – 50, Барлығы -76 қатысушы.

 

 

«Ақ бота»- 200, «Зерде» -11, "Ертегілер елінде" сайысына -76 оқушы.




 













Мектеп директоры Бұлбұл Ахмадиқызы

Опрос

В чем, на Ваш взгляд, заключается готовность ребёнка к школе?

Голосовать

Статистика

  • За месяц203
  • За неделю41
  • Вчера2
  • Сегодня0
  • Онлайн:0